Keď Andrea (30) nastúpila do šou Najväčší víťaz, ručička na jej váhe ukazovala 102,5 kilogramu. No po pol roku intenzívnej makačky sa dostavili vytúžené výsledky. Sympatická blondínka zhodila takmer 40 kíl a získala nové telo, o ktorom dovtedy len snívala. No po finále prišla nečakane studená sprcha!

Napriek tomu, že Andrea v závere šou vážila len 63,2 kg, vyhrať 50 tisíc eur sa jej nepodarilo. Svojmu konkurentovi Julovi to však dopriala a namiesto smútku sa tešila zo seba. „Momentálne mám pocit, že som ten najšťastnejší človek pod slnkom. Som nadšená z mojej váhy, som šťastná, ako sa darilo Dušanovi s Julom a každý jeden z nás je tým Najväčším víťazom!“prezradila rozžiarená žena v rozhovore pre Markízu.

No úsmev jej z tváre iste zmizol, keď si prečítala komentáre na jej osobu. Medzi pochvalnými reakciami sa totiž našli aj neprajníci, ktorí sa jej začali vysmievať.

Dôvod? Zuby. „Celý skus má nakrivo. Premena ináč perfektná.“ „Premena ok, ale celkovo má zuby aj farba ako keby sa nestará o ne alebo akokeby fajčí.“ „Nepáčia sa mi jej zuby na to, že má 30.“ „Hlavne sa hrozne smeje. Zuby má nepekné a ešte ich ukazuje akoby naschvál,“znejú negatívne ohlasy na Andreu, ktorú na internete začala okamžite zastávať moderátorka šou. „Veď ale rieši to. Nosí strojček. Tak ju nechajte, krásna je,“obhajovala ju Mona a neskôr sa pridala aj samotná trénerka Soňa. Tá ju zas pred všetkými pochválila, že je sexi.

Zdroj : pluska.sk