Dlhoročné manželstvo sa v šoubiznise objavuje čoraz menej, dokonca by sme ho mohli nazvať raritou. Slávna herečka, známa z filmu Moja tučná grécka svadba, sa však mohla tešiť z pevného vzťahu, pričom ju jej milovaná polovička podporovala ako v súkromí, tak aj na sociálnych sieťach.

Kanadsko-americkú herečku Niu Vardalos (55) poznáme predovšetkým z filmu Moja tučná grécka svadba, kde hrala utiahnutú Dulu, ktorá sa zamilovala do Američana. Za jej herecký výkon bola dokonca nominovaná na Oscara, pričom sa na červenom koberci objavila po boku svojho manžela, a zároveň aj herca Iana Gomeza (53).

Nikoho by v tom čase nenapadlo, že jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu oznámi rozchod, a to po 25-tich rokoch spoločného života. “Náš vzťah sa zmenil na priateľstvo, takže rozhodnutie ukončiť manželstvo bolo vzájomné a priateľské. Dúfame, že pri informovaní o tejto správe, na ktorú sa čoskoro zabudne, prevládne slušnosť. Ďakujeme za rešpektovanie nášho súkromia,”  uviedla dvojica pre magazín People.com.

Manželia majú 11-ročnú dcérku Llariu Vardalos Gomez, ktorú si adoptovali ešte ako bábätko. O dievčatko žiadajú spoločnú starostlivosť, a dokonca aj na výške výživného sa chcú dohodnúť po rozdelení nehnuteľností a ich financií.

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Jasmína Alagič odhalila svoje úprimné city: TOTO pre ňu znamená raper Rytmus!