Ani po skončení Farmy X neprestáva utíchať rozruch okolo niektorých súťažiacich. Medzi takých rozhodne patrí aj Karin Dvořáková. Blondínka ale najnovšie poriadne prekvapila. Známy boháč mal totiž prezradiť, že sa chystajú zásnuby.

Brány Farmy X sa už síce zavreli, no niektorí ostávajú aj naďalej poriadne rezonovať v povedomí divákov. K takým ľuďom rozhodne patrí aj Karin, ktorá má na Instagrame v súčasnosti už vyše 45-tisíc sledovateľov. Najnovšie ale kráska, ktorá sa chystá čoskoro na veľký zákrok, šokovala potom, čo sa začala objavovať na spoločných záberoch so známym boháčom.

Reč je o Petrovi Dubajovi, ktorý sa na Instagrame prezentuje fotkami s drahými autami, porozhadzovanými bankovkami a luxusnými dovolenkami. Úspešný podnikateľ sa pritom nedávno pochválil, že plánuje vzťah s výraznou exfarmárkou a Karin neváhal oslovovať priezviskom Dubajová.

Podľa jeho vlastných slov pre portál SlovakWoman ale mieni zájsť oveľa ďalej: “Sme strašne zamilovaní a chystáme sa aj zasnúbiť. Budem ako Arab a budem mať dve ženy. Veď mám aj také priezvisko,” reaguje na otázku ohľadne aktuálnej priateľky, s ktorou by mal stále tvoriť pár. Keďže je ale Peter známy srandista, počkáme si, ako vážne svoje slová myslel.

zdroj:hitky.sk

 

Pozri aj:   Nespoznáte ho! Boris Kollár balil pred 28 rokmi ženy na tento vzhľad!