V ďalšom kole štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome nás opäť čakajú šokujúce premeny. Okrem hercov, spevákov či moderátorov ale na pódium zavíta aj jedno zvieratko, ktoré bude robiť spoločnosť krásnej Jasmine Alagič. Zvládne to?

Rytmusovu priateľku čaká v najbližšom kole premena na popovú princeznú Britney Spears. Podľa malej ukážky to vyzerá tak, že sa bude Jasmina Alagič pasovať so skladbou I’m A Slave 4 U, čomu nasvedčuje 37-kilový pytón, ktorý bude zdobiť jej krk. Podobného zvieracieho miláčika mala totiž na live prevedení spomínanej skladby na MTV Video Music Awards v roku 2001 Britney.

Exotická kráska pri pohľade na svojho žltého spoločníka neskrývala rešpekt, obdiv a zároveň aj trošku strach. “Podľa mňa je to nádherné zviera, ale ten rešpekt je obrovský. Ale je prekrásny a ten vzťah, čo majú spolu s Kikou, to je akože neuveriteľné,” prezradila na kameru Jasmina. Jeho majiteľka ju však upokojila, že hadík je mierumilovný a napriek tomu, že je škrtič, počas 11-tich rokov života na nikoho nič neskúšal. Fúúú, no toto moderátorke fakt nezávidíme, asi by sme sa pototo! 😀

 

 

zdroj:hitky.sk