Jasmina Alagič (29) je už pár hodín ako v rozprávkovom sne. O ruku ju na obľúbenom mieste v Bosne požiadala jej láska Rytmus (41). Vieme, ako vyzerala prvá natešená reakcia moderátorky.

Jasmina Alagič je už niekoľko hodín šťastím bez seba, keďže ju na obľúbenom mieste v Bosne požiadal o ruku milovaný Rytmus (41). Raper jej na prst nastokol luxusný zásnubný prsteň, ktorý so sebou nosil štyri dni a zrejme vyčkával na ten najvhodnejší okamih. Hrdličky si tak čoskoro vystroja svadbu a ako manželia budú nažívať v novo zakúpenej haciende na západe Slovenska.

O tom, že moderátorka a raper prežívajú najšťastnejšie obdobie života, nikto nepochybuje a Patrik svoje pocity popísal v emotívnom statuse na sociálnej sieti: “Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,” roznežnil sa.

Šťastím bez seba ale nebol len Patrik. Šialene zamilovaná Jasmina sa po zásnubách nedokázala ovládnuť a jej prvé kroky smerovali za najlepšou kamarátkou Zuzanou Sutjak, ktorej sa chystala zvestovať novinku: “Zdieľame spolu úplne všetko a keď sa mi dnes s rozbehom cez celú chodbu vrhla okolo krku, hneď som to vedela… Že práve objímam tú najšťastnejšiu ženu pod slnkom. Od začiatku sme v tom boli spolu a ja som strašne rada, že som dopomohla osudu, aby sa zrodila táto veľká láska,” priznala na Instagrame Zuzana, ktorá sa teší spolu s Jasminou.

Zdroj : hitky.sk