Dni plynú a markizácka Farma 10 sa už čoraz viac približuje k veľkému finále. S blížiacim sa koncom sa situácia na statku a tiež vzťahy medzi farmármi začali poriadne vyostrovať. Posledné časti tak priniesli niekoľko šokujúcich noviniek!

Po tom, ako moderátorka Evelyn vyhlásila Michaelu Štefánikovú za údajnú novú farmárku týždňa, zostali všetci prítomní v nemom úžase. To však nie je všetko –  s “tehotnou” brunetkou sú spojené aj ďalšie prekvapenia. Po jej nasťahovaní sa ku Karin Dvořákovej sa z dievčat stali odrazu veľké kamarátky. Blonďatá farmárka však spozornela a novej spolubývajúcej naplno veriť stále nedokáže.

Karin si servítku pred ústa rozhodne nedáva a názory prezentuje s maximálnou otvorenosťou. Rozhodla sa preto, že sa o všetkom poradí so skúsenou hráčkou Renátou Greschner. Obidve si tak potajomky vzájomne vymenili svoje postrehy, ktoré sa týkali predovšetkým spomínanej Michaely. Veľká parťáčka Martina Šmahela v tom má absolútne jasno: “Ona mi pripadá, ako keby bola nasadený informátor” vyjadrila sa počas dôverného rozhovoru.

Farmárky sa zrejme domnievajú, že tmavovláska zámerne načúva pri cudzích rozhovoroch, aby neskôr mohla odovzdávať informácie silnej dvojici Táni a Petrovi. “Miša je taká, že ona strašne všetko počúva. Je taký poslucháč. A veľmi rieši všetky veci okolo farmy, chce ísť do finále. Ona to tu prišla vyhrať,” dodala Karin, ktorej sa už nechce počúvať neustále preberanie toho, ako veľmi túži údajne tehotná Michaela v celej súťaži zvíťaziť.

 

zdroj:slovakwoman.sk