Krásu a se*epíl Karin Haydu obdivujú muži i ženy. 41-ročná slovenská herečka navyše disponuje krivkami, aké by jej v jej veku mohla závidieť nejedna dvadsiatka, pričom z času na čas ich sympatická brunetka neváha vystaviť ani na verejnosti. Istému bulvárnemu plátku sa to ale až tak nepozdáva.

Bratovi úspešného slovenského hokejistu Ľuba Višňovského by mohol závidieť každý chlap. Po jeho boku totiž stojí krásna herečka Karin Haydu, čo sa na verejnosť prevalilo začiatkom júla. Dámy by zase Karin mohli závidieť jej obdarený a plný dekolt, ktorý najnovšie vytasila aj na nedávnej premiére filmu Bohemian Rhapsody.

Príťažlivá či vulgárna?

Karin si do kina vyrazila ako poriadne se*y čajočka! Pár fotkami z kina sa herečka pochválila i na Instagrame, kde si od fanúšikov za svoj outfit vyslúžila samé chvály. “Wau tak toto je najlepšia fotečka. Bravo, Karin 👏 nech sa ti darí,” napísal istý Robert, ku ktorému sa pridal napríklad aj Marek. “Karin, no akože klobúk dole, nádhera, si krásna, vauuuu.” Bulvár však už k slovenskej bohyni až taký milý nebol.

“MÓDNA POLÍCIA z premiéry Bohemian Rhapsody: Vačková v žltej kožušine, leopardia Müllerová a Haydu s vulgárnym dekoltom!” Takto znie nadpis článku, v ktorom sa vyskytla aj foto práve fanúšikmi vychválenej Karin Haydu. Myslíte si teda, že to brunetka výberom oblečenia naozaj prestrelila?

 

zdroj:slovakwoman.sk