Pri výjazdoch nemá čas na strach! Hasič Denis Bilý (31) sa vďaka vynikajúcej kondícii nebojí žiadneho nebezpečenstva.

Za vytrvalosť a vyrysované telo vďačí najmä tvrdým tréningom karate, v ktorom žal jedno ocenenie za druhým. Tento šport však zavesil na klinec, svoje skúsenosti odovzdáva najmenším ako tréner.

Vranovčan Denis Bilý (31) púta vzhľadom pozornosť všade, kde sa objaví. „Ženy ma zvyknú chváliť, hodnotia hlavne výzor. Každá pochvala poteší. No najviac sa mi páčia nevtieravé a rozumné ženy. Prioritou pre mňa nie je vzhľad, ale to, aby sme si rozumeli,“ uvažuje Denis, ktorý je šťastne zadaný.

Momentálne slúži v Hasičskom a záchrannom zbore v Michalovciach. „Sem som nastúpil pred 2 rokmi. Pomáhame ľuďom pri požiaroch, autonehodách, kalamitách, ale zachraňovali sme už aj mačky na strome. Najväčšou odmenou pre mňa je to, keď vidím vďaku ľudí,“ hovorí zdatný Denis, podľa ktorého pri výjazdoch niet času na strach.

Atraktívny hasič sa telesne i psychicky zocelil tréningmi bojového umenia. „Karate cvičím už 17 rokov. Priviedol ma k nemu otec, ktorý je tiež karatista. Desať rokov som aj súťažne zápasil. Vyhral som slovenský pohár aj európsku univerziádu,“ hovorí. Na súťaže už nechodí, no skúsenosti odovzdáva ďalej. „S otcom trénujeme deti. Ja sa venujem najmenším od päť rokov. Práca s deťmi ma napĺňa, sám mám úžasnú triapolročnú dcérku Karolínku,“ vyznal sa Denis. Miluje však takmer všetky športy, pôvodne vyštudoval za telocvikára. „Okrem karate rekreačne robím box, chodím do posilňovne, behám, korčuľujem…“ prezradil tajomstvo dokonalej postavy.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Poznáš pieseň Despacito? Česi spravili jej eko verziu, ktorá je vtipná, no na zamyslenie