Monika Hilmerová (42) je na Slovensku veľmi známou a obľúbenou herečkou, ktorá sa momentálne objavuje v seriáloch Oteckovia či Horná Dolná. Aj napriek nabitému pracovnému programu si však spravila pár dní voľna a konečne si splnila sen, na ktorý čakala dlhých 10 rokov.

Partnerka známeho tanečníka a choreografa Jaroslava Bekra je nielen fantastickou herečkou, ale predovšetkým dvojnásobnou mamou. Spoločne s manželom vychováva dve deti, päťročného Leonarda a deväťročnú Zaru.

Pred desiatimi rokmi si spoločne s manželom naplánovala výlet do Paríža. Všetko sa však zmenilo, keď sa dozvedela, že je tehotná s dnes už veľkou slečnou Zarou. Dvojica ale nechcela riskovať, a tak sa rozhodla neletieť. Prišiel však čas na splnenie si sna, ktorý vznikol už pred rokmi.

Monika sa pochválila fotografiou s Bekrom spod Eiffelovej veže, kde sú obaja evidentne nadšení. „Splnili sme si to teraz po 10 rokoch. Ha, keby mi vtedy dakto povedal, že o 10 rokov tam pôjdeme, tak by sa mi to zdalo dlho. Teraz sa mi zdá, že tých krásnych 10 rokov presvišťalo, akoby to bolo včera,“ napísala herečka na sociálnej sieti.

Celé vyjadrenie Moniky Hilmerovej

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Kto stojí za ROZVODOM kuchára z Masterchefa?Šokujúca pravda odhalená!