Nestačila sa čudovať! Tvár relácie Zlaté časy Elena Vacvalová (61) zažila situáciu, ktorá by bola náročným sústom pre každého moderátora.

Priamo pred kamerami ju totiž do úzkych dostal jej kolega, humorista Milan Lasica (78). Nedbal totiž na to, že je v štúdiu, nie v spálni a namiesto konverzácie spokojne odfukoval! Milan Lasica je stálym hosťom relácie Zlaté časy, kde sa v kresle medzi ním a Elenou Vacvalovou obmieňajú rôzne osobnosti.

Nie každý však známeho humoristu a herca zaujme a nebojí sa to dať aj najavo. „V štábe sa pošepkáva, že ak je v štúdiu nezaujímavý hosť a dlho rozpráva, pán Lasica si občas na chvíľku zdriemne,“ prezradil zdroj Nového Času. Keď sa však tento uznávaný umelec nečakane odobral do ríše snov, jeho kolegyňu, ktorej by mal sekundovať, to pochopiteľne vyviedlo z miery.

„Pravda je taká, že som zavtipkoval raz, keď sa ma opýtala pani Vacvalová, že čo, tak som povedal: ,Prepáčte, trošku som si zdriemol.‘ To mal byť vtip. Ak to niekto berie vážne, tak vôbec nepatrí do toho štúdia,“ vysvetlil Lasica

Zdroj : čas.sk