Krásna a štýlová modelka a moderátorka Fashion TV s balkánskymi koreňmi, Jasmína Alagič, ktorá momentálne hviezdi aj ako moderátorka Superstar, má cit pre módu vyvinutý priam excelentne. Presvedčte sa sami.

Jasmína je hotový módny chameleón. Keď chce, vie byť dokonale elegantná, keď chce, vie byť sexi a inokedy zase romanticky nežná. Presvedčia vás o tom tieto jej outfity, ktoré patria k tým najvydarenejším.

Štýlová rifľová sukňa a gladiátorky

Vydarený outfit v podobe rifľovej sukne zaujímavého strihu, krátkeho trička, ktoré odhaľuje jej vypracované bruško a k tomu módny prvok, ktorý je momentálne Jasmíniným obľúbeným, ako priznala aj na svojej sociálnej sieti, gladiátorky. Práve tento typ obuvi najlepšie vynikne na krásnych, dlhých a štíhlych nohách, ktorých majiteľkou je aj Jasmína.

V nežnej ružovej s volánmi

Nežná a romantická stránka moderátorky vynikla práve v tomto outfite, ružových krátkych šatách s odhalenými ramenami a volánmi, ktoré sú ďalším súčasným horúcim trendom. K tomu topánky na vysokom opätku a Jasmínu rozhodne nikto neprehliadne.

Elegancia, ale aj sexi korzet

Jasmínina sexi stránka zase najviac vynikla v dráždivej čiernej farbe outfitu pozostávajúceho z korzetu a rozšírených riasených nohavíc. Celkový elegantný sexi look dotvárajú aj vlasy vyčesané do drdola či čierny choker.

 

S koženou bundičkou a s vybíjanými sandálikmi ako rockerka

V takomto outfite sa ukázala Jasmína ako moderátorka Superstar a neskutočne jej to pristalo. Strapcová sukňa, kožená bundička a k tomu čierne vysoké sandáliky s vybíjanými  a hrubšími opätkami, ktoré patria k moderátorkiným rovnako obľúbeným módnym doplnkom v súčasnosti.

 

 

V čiernej s výraznejšími doplnkami

Svoj cit pre módu predviedla Jasmína napokon aj v ďalšom outfite, širokých čiernych nohaviciach, roláku rovnako čiernej farby, s výraznejšími doplnkami v podobe náušníc a sandálikov z predchádzajúceho outfitu.

Klasika v podobe bielej košele, džínsov a vysokých topánok

Na klasiku v podobe bielej košele, štýlových džínsov a spomínaných obľúbených sandálikov s vybíjanými hrubšími opätkami, stavila Jasmína pri tomto outfite. No spomínanou klasikou rozhodne nesklamala, naopak pôsobila veľmi elegantne.

Pohodlný outfit so štýlovým klobúkom a teniskami

O niečo neformálnejší outfit ukázala Jasmína práve v kombinácii trojštvrťových širších nohavíc s vysokým pásom, zeleného svetríka, štýlových ružových tenisiek na platforme. Skvelou voľbou a módnym doplnkom, ktorý je už nejakú tú dobu v kurze, je práve klobúk.

zdroj:feminity.sk

Pozri aj:   Zuzana Vačková (49) parádne schudla: Pozrite sa, ako teraz vyzerá!