Mike Tyson v piatok večer prišiel do Prahy, kde vystúpil v rámci svojho turné. To vyzerá asi tak, že bývalý boxer cestuje po svete a rozpráva svoj životný príbeh, ktorý je plný zaujímavostí.
Američan sa ukázal divákom v Prahe, kde ho vyspovedal český moderátor Libor Bouček. Pred samotným rozhovorom vystúpil aj slovenský reper Rytmus, ktorý je  zároveň veľkým fanúšikom boxera. 

Legendárny boxer opísal svoju kariéru, i osobný život, ktorý nebol vždy ružový a jednoduchý. ,,Robil som zlé veci. Bil som ľudí, kradol som veci, ale nebol som gangster. Bol som len zlý kriminálnik,“ opísal svoju minulosť Tyson, ktorý si momentálne privyrába práve predávaním svojho príbehu. Peniaze naozaj potrebuje, keďže veľkú časť svojho majetku už minul.

Diváci mali možnosť sa s legendou boxu aj odfotiť, avšak jediná fotografia stála stovky Eur. Celkovo Tyson nezanechal oslnivý dojem, na otázky odpovedal stroho, bez záujmu a nepútavo. Praha ho pravdepodobne nebavila. Keď sa ho opýtali, čo v kariére ľutuje najviac, odpovedal výstižne: ,,To, že som nedokázal ušetriť viac peňazí.“

 zdroj : cas.sk
Pozri aj:   Herečka z Keď budeš moja takmer ZOMRELA: Náhly prevoz do NEMOCNICE!