Michaela Štefaniková, ktorá po Farme okúsila svojich 5 minút slávy, sa evidentne rozhodla z reality šou vymámiť čo to dá a na sociálnej sieti Instagram sa stáva z mamičky dvoch detí kopa nikdy nekončiacej zábavy. Po víkende s farmárkou Tatianou Brunayovou sa opäť vracia mysľou na Farmu, ktorá už 7. decembra spozná svojho oficiálneho víťaza. 

Ak patríte medzi fanúšikov reality šou Farma X, zaiste vám neunikol fakt, že už 7. decembra sa uskutoční veľkolepé finále o výhru vo výške 75 000 €. Aj keď si na mastnú sumičku brúsi zuby sedem zvyšných súťažiacich, podporiť ich prídu aj vypadnuté tváre, ktoré však budú, žiaľ, povzbudzovať iba z lavičky porazených.

V prípade, že patríte medzi mimoriadnych fanúšikov kontroverznej reality šou, práve Michaela poskytuje prostredníctvom sociálnej siete možnosť, aby ste sa zúčastnili finále Farmy. Ako exstatkárka uvádza, stačí, aby ste začali sledovať jej a Tánin profil na Instagrame, do poslednej fotky označili farmárov, ktorých chcete stretnúť a právy vy sa môžete stať šťastným výhercom súťaže. Ako sa zdá, fanúšikov je skutočne veľa, veď len za 20 hodín okomentovalo snímku neuveriteľných 380 záujemcov o lístok. Žeby sa stala z Michaely druhá Plačková?

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Andrea Šprochová prišla o bábätko: Po mesiaci má opäť dobré správy!