Keď si princ Harry zobral za svoju zákonitú manželku americkú herečku Meghan Markle, celý svet s vreckovkami v rukách sledoval ich rozprávkovú svadbu. Aktuálna je vojvodkyňa v radostnom očakávaní svojho prvého potomka, pričom sa jej už nádherne zaguľacuje bruško.

V Buckinghamskom paláci je aktuálne skutočne veselo. Jedna z najpopulárnejších rodín sveta sa okrem troch rozkošných detí princa Williama rozrastie o ďalšie bábätko, ktoré už onedlho porodí Meghan Markle, manželka princa Harryho. Dvojica, ktorá sa dala dokopy koncom roka 2016, očakáva svojho prvého potomka na jar 2019.

Bývalá hviezda seriálu “Kravaťáci” a syn princeznej Diany síce podliehajú mediálnemu tlaku, kedy Meghan označujú za fúriu, avšak pár v skutočnosti žiari šťastím. Len nedávno sa Vojvodkyňa a Vojvoda zo Sussexu objavili v organizácii “Smart Works”, kde budúca mamička doslova žiarila. Celý svet si okamžite všimol aj jej vystupujúce tehotenské bruško, ktoré už začína byť neprehliadnuteľné. Áno, aj keď sa obliekla do čiernej, ktorá zužuje!

Zdroj : hitky.sk

 

 

Pozri aj:   Z Karin je dnes celkom iná žena: To je BRUTÁLNA premena!