Obec Fekišovce na čele so starostkou Miloslavou Fedorovou sa stali za jedinú noc najvyhľadávanejšou lokalitou na Slovensku. Ľudia, ale dokonca aj politici, sa fotia pri značke, ktorá víta ľudí v dedine. Dalo sa čakať, že sa k celej kauze vyjadrí aj Martin Jakubec. V porovnaní s ostatnými Slovákmi, sa však spevák postavil na stranu hlavy obce.

 Starostka pred pár dňami pobúrila celé Slovensko, keď sa na prvom zasadnutí zastupiteľstva obce správala absolútne nevhodne. Schytala tak tvrdú kritiku takmer z každého kúta našej krajiny. Na jej stranu sa však postavil známy spevák “evergreenov“, ktorý má na vec úplne iný názor.

Jakubec sa totiž na sociálnej sieti pochválil, že mal telefonovať so starostkou, pričom spoločne zhodnotili vzniknutú situáciu. Obaja sa údajne zhodli na tom, že nechápu, aký mediálny ošiaľ spôsobilo jej správanie. Martin taktiež poznamenal, že poslanci, ktorí sa vzdali mandátu, spravili fantastickú vec pre celú obec. Fedorovú by totiž brzdili pri rozvoji obce, ktorý rázna žena plánuje.

Celé vyjadrenie Martina Jakubca

 

View this post on Instagram

Fekišovce postúpili vpred. 👍✊👐👏Pani starostka zvíťazila. Gratulujem jej. Poslanci sa vzdali mandátu, to je to najlepšie riešenie pre obec. Ich neschopnosť, podlosť, negramotnosť obec blokovali v rozvoji na plnej čiare. Pani starostke prajem veľa síl a húževnatosti do novej činnosti. Akurát som s pani Fedorovou do telefonoval a zhodnotili sme celú situáciu. Je zarážajúce, ako ju ľudia aj médiá urážajú, zosmiešňujú. Je to energická žena ktorá miluje Fekišovce srdcom 💓 a je hrdá Slovenka. Kedy nebola, už dávno nežije na Slovensku. Situácia je napätá v tom, že mnohí jej chceli a chcú bodnúť dýku do chrbta a chceli by ju popraviť v živom prenose. Lenže ona je silná a keď sa za ňu postavíme nie len domáci ale aj Slovensko uspeje. Ja budem kľudne na čele celého sprievodu. #zafejisovce #zastarostku #fekisovce #stopbabrakom Fekisovce Preto nesúďte koho nepoznáte! Platí to aj u pani starostky aj u mňa aj u každého verejné známeho. Začnite od seba, svojho prahu vlastnej špiny u seba doma. Buďte lepším príkladom pre spoločnosť práve Vy a nedupajte po ľuďoch a po slobode a práve na názor. @fekisovce1 @fekisovce_su_top #podpora @tvnoviny.sk @tvmarkizaofficial @slovakwomansk @funmagazin.sk @topkysk @aktuality_sk @dennikn @novycas @plusjedenden @hitky.sk #2019 #prezident #zamyslenie #uvaha #politika #slovensko🇸🇰 #vychodnari #pomoc #starosta #starostka

A post shared by Martin JakubecⓂ️ Official (@martinjakubec_official) on

zdroj:hitky.sk