Televízia Markíza odhalila svoj program na nasledujúci rok 2019. Medzi stálicami sa objavia aj nečakané prekvapenia, na ktoré sa môžu diváci modro-žltej televízie tešiť už o pár mesiacov!

Televízia Markíza odhalila svoju programovú štruktúru na nadchádzajúci rok 2019 a bude to pestré! Na vaše obrazovky tak opäť zavítajú obľúbené projekty, ktoré sa tešia veľkej sledovanosti. Pokračovanie hlási seriál Oteckovia, zábavní Susedia či Horná Dolná, ale chystá sa aj pokračovanie nového sitkomu Kuchyňa.

Pre milovníkov talentových súťaží a pravidelných formátov máme tiež dobré správy, keďže modro-žltá televízia avízuje aj návrat Chart Show s neodmysliteľnou Adelou Vinczeovou, obľúbenú reality šou Farma, ktorú odmoderuje opäť komička Evelyn, Hlas Československa, ale aj nový Kameňák v spolupráci s TV Nova. Rovnako sa môžete tešiť aj nasledujúci rok na zábavnú súťaž Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa aktuálne pomaly blíži do svojho finále.

Rodinná televízia si pre svojich divákov ale pripravila aj ďalšie esá v rukáve a do domácností sa tak vrátia vynovené projekty z minulosti. Pripravte sa na návrat Extrémnych premien Slovensko – Druhá šanca na život, kde Slováci opäť zabojujú so svojou veľkou nadváhou.

Jednou z najočakávanejších noviniek je aj nový formát Farmár hľadá ženu, v ktorom sa preslávila Martinka z Turca, prostoreký Štefan či naivný Marián, ktorý sa napokon oženil. V novom šate bude mať ale relácia názov Láska na vidieku a tentokrát má televízia vsadiť na honosnejšiu podobu deja, hoci budú účastníci hľadať lásku opäť na vidieku pri tvrdej práci na farme. Meno moderátorky vidieckej zoznamky zatiaľ ostáva záhadou.

Zdroj : hitky.sk