Otrasná tragédia! V Trhovej Hradskej v okrese Dunajská Streda došlo v noci zo štvrtka na piatok ku krvavej dráme. Po nočnej hádke prišla Mária († 42) o život. Na tele mala asi dvadsať bodných rán! Polícia zadržala Ľudovíta (44), manžela nebohej.

Podľa zistení denníka Plus JEDEN DEŇ mal Ľudovít po hádke napadnúť manželku a dobodať ju na smrť. Rany nožom mierili žene do brucha, srdca, pľúc a krku. Po besniacom útoku našli nevládnu Máriu ležať v kuchyni na zemi. Najstrašnejšie je, že manželská hádka a podľa zistení polície aj krvavý útok sa odohral v dome, v ktorom bol aj syn nešťastnej dvojice Ľudovít (18). Chlapec len pred pár týždňami zmaturoval a teraz musel prežívať obrovskú hrôzu.

Práve on so susedmi zavolal na vyčíňajúceho otca políciu i záchranárov. Tí však ubodanej žene už nedokázali pomôcť. „Po prijatí volania na tiesňovú linku sme vyslali záchranárov k zranenej, údajne dobodanej žene. Po ich príchode už nejavila známky života. Posádka sa ju snažila oživiť, žiaľ, bezúspešne. Lekár musel konštatovať smrť,“potvrdila hovorkyňa záchranárov Alena Krčová.

o všetko sa stalo, zisťuje polícia. Zo smrti Márie muži zákona podozrievajú jej manžela Ľudovíta, preto skončil v policajnej cele. „Prípad vyšetrujeme ako obzvlášť závažný zločin vraždy. Na mieste bol zadržaný podozrivý muž. Nariadená bola aj pitva nebohej,“ povedala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. Nočná vražda poriadne vyľakala aj susedov rodiny.
 „Úprimne poviem, ja som nepočul vôbec nič a to mám s nimi spoločnú stenu. Že sa čosi stalo, sme sa dozvedeli, až keď prišla polícia,“povedal šokovaný sused rodiny, podľa ktorého manželia nevyzerali, že by mali medzi sebou nejaké problémy. Vraví, že ich dokonca nikdy nepočul ani hádať sa. Niečo iné nám však prezradila blízka príbuzná nebohej Márie.

„V poslednom čase mali problémy, ba skloňoval sa aj rozvod. Nič viac neviem a ani nepoviem, lebo je to hrozná tragédia,“vysvetlila zronená žena. Nebohá Mária robila na benzínovej pumpe, predtým v cukrárni. „Bola to veľmi milá žena. Sami sme z toho, čo sa u nich stalo, v šoku. Je nám to veľmi ľúto,“ povedala kolegyňa zavraždenej ženy.
V dedine, kde manželia bývali, ľudia o hroznom čine veľa hovoriť nechceli. My sme sa však dozvedeli, že Ľudovít mal v deň tragédie z práce, robil v stavebnej firme, niekomu veľa esemeskovať. Komu, to nikto z jeho okolia nevedel.

Trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová potvrdila, že zadržaného muža už obvinili. „V súvislosti s dnešnou vraždou vyšetrovateľ už vzniesol obvinenie 43-ročnému mužovi z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného na blízkej osobe, 40-ročnej manželke. Za takýto skutok je možné uložiť trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie,“ potvrdila.

zdroj:pluska.sk

Pozri aj:   Eva Varholíková, ktorej vinou zahynuli 4 osoby, má dôvod na radosť: Súd jej odklepol slobodu!