„Hotela mama“ má plné zuby! Mária Lászlóová (38) zo súťaže Najväčší víťaz sa odhodlala pre radikálny krok.
 Slobodná dievčina žije v obci Jelka spolu s mamou Máriou (59). V markizáckej šou o chudnutí však nabrala odvahu zbaliť si kufre a doslova zabuchnúť dvere za doterajším životom.
Lászlóová má už do detailov premyslené, čo urobí po návrate z markizáckej súťaže domov. Spoločná domácnosť s mamou ju už totiž omrzela. „Hneď by som si zbalila kufre a išla preč. Je to môj sen bývať sama,“ reagovala bez najmenšieho zaváhania na otázku trénera Janyho Landla, čo by urobila, ak by nepoznala strach. Túži totiž postaviť sa na vlastné nohy. „Viem, že budem musieť byť ešte silnejšia, budem musieť vytrvať v mojich mienkach, čo sa týka maminy a varenia. Ja sa musím viac presadiť a vytrvať v tom, že budem zvlášť variť,“ prezradila svoje veľké predsavzatie Mária.

Skromná dievčina si už na kastingu vyliala srdce, že mama sa jej pre jej váhu celý život vysmievala a vyhadzovala jej na oči, že pre váhu ju nikto nebude chcieť. Obdobie, keď sa ručička na váhe zastavila na rekordných 143 kilách, je už, našťastie, len nepríjemnou spomienkou, pretože Márii sa podarilo zhodiť viac než 37 kíl. Tmavovláska, ktorá vstupovala do Najväčšieho víťaza ako najťažšia zo všetkých súťažiacich žien, popri kilách zhodila zo seba aj všetky obavy, ktoré jej bránili uskutočniť jej veľký sen.

Marec 2018 – 143,2 kg

Jún 2018 – 106,1 kg

Schudla – 37,1 kg

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Len pre silné povahy! Ivanovi (36) sa do ramena zapichla obrovská vetva zo stromu. V sanitke si spravil nechutné FOTO