Obľúbená slovenská speváčka Mária Čírová, ktorá sa dostala do povedomia poslucháčov vďaka súťaži Coca Cola Popstar a neskôr šou Veľká cena Eurovízie so skladbou Búrka, má doslova šťastie. Okrem mimoriadne úspešnej kariéry má totiž i nádhernú rodinku, pričom dcérka akoby jej z oka vypadla!

Mária Čírová je nielen výbornou interpretkou, skladateľkou a klaviristkou, ale predovšetkým manželkou hudobníka Mariána Kachúta a matkou dvoch ratolestí. 29-ročná umelkyňa porodila svojho prvého potomka ešte ako 20-ročná, pričom ako niekoľkokrát priznala, nič jej neutieklo a toto rozhodnutie v žiadnom prípade neľutuje.

Jej pýchou a poslaním je totiž byť matkou dnes už veľkého chlapca Huga (9) a 6-ročnej Zoe, ktorá sa na ňu ponáša viac a viac. Je tomu len zopár dní, čo Mária na sociálnu sieť Instagram pridala snímku zo svojho detstva, kde vyzerá doslova ako jej malá dcérka. Podoba medzi dievčatami doslova vyráža dych, pričom ak by ste nevedeli, že ide o Máriu a Zoe, nepochybujeme, že by ste ich na prvý pohľad ani nerozoznali.

Malá Mária Čírová

 

Jej dcéra Zoe

 

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Nelin traumatický pôrod má šokujúcu DOHRU: Stalo sa čosi, čo… !