Chcú si založiť rodinku! Moderátor Matej Sajfa Cifra (38) a jeho manželka, markizáčka Veronika Cifrová Ostrihoňová (29) sú ukážkovým párom a pre mnohých sú vzorom láskyplného manželstva.

V spoločnosti sa ukazujú ruka v ruke a je vidieť, že sú do seba zamilovaní. Najnovšie priznávajú, že by prijali pri sebe aj malú ratolesť.

Matej Sajfa Cifra a Veronika Ostrihoňová majú zatiaľ „dieťa“, a to sučku Molly. Manželia sa donedávna venovali najmä sebe a práci. Markizáčka sa netajila tým, že tehotenské bruško zatiaľ nechce. „Ešte nie som pripravená. Je to možno čudné to takto povedať nahlas, lebo nie som úplne najmladšia, zároveň ani najstaršia. Ešte nemám pocit, že by som to momentálne zvládla. Že by som to výrazne cítila, že je ten moment, keď to má byť,“ priznala Novému Času v minulosti Ostrihoňová. To sa však zmenilo a vyzerá to tak, že manželia sú otvorení stať sa rodičmi. „Nechávame tomu voľný priebeh,“ povedala s úsmevom Veronika a doplnil ju Sajfa: „Keď sa to tak má stať, tak sa to tak stane.“

 zdroj : cas.sk
Pozri aj:   Igor Šimkovič vracia úder bývalej markizáčke: TOTO je pravá tvár mojej manželky!