Romanca Petra Borkovca (19) a Kataríny Knechtovej (38) pokračuje zrejme aj naďalej. Existuje však človek, ktorý je zásadne proti tomuto vzťahu, a tým je Petrova mama Jana. Speváčke mala dokonca posielať takéto vulgárne správy. 

Vzťah mladučkého Petra Borkovca a o 19 rokov staršej Katky Knechtovej má podľa všetkého pokračovať aj naďalej. Hoci spevák ohlásil rozchod po piatich mesiacoch, netrvalo dlho a hrdličky boli prichytené na výlete v Tatrách, kde malo dôjsť aj na bozky. Neskôr superstarista dokonca zverejnil záber s Katkou, na ktorom jej vyznáva lásku.

Vzťahu tejto netradičnej dvojice ale bráni jedna osoba a tou má byť podľa informácii portálu Extra.cz Borkovcova mama Jana. Tá si mladíka adoptovala spolu s ďalšími deťmi a má o jeho budúcnosť obavy. Dokonca až do takej miery, že mala speváčke vypisovať vulgárne správy: “Nadávala jej, že je stará k***a a nechýbali tam ani vyhrážky. Hrozila jej, že na ňu pošle sociálku,” tvrdí dobre informovaný zdroj.

 

Nenávisť ku staršej speváčke však vyústila aj do ďalších nadávok: “Jana si veľmi priala, aby Katarína nechala Petra na pokoji. Vypisovala jej naozaj často, napríklad aj to, že mu stačí jej stará p**a. Na starej p**i sa dobre cvičí, ty úbožiačka,” mali znieť slová v sms-kách. Peter vraj dobre vie, že pre jeho mamu nebude žiadna dosť dobrá, no napokon sa zrejme tmavovláska rozhodla, že to predsa len riskne.

Zdroj . hitky.sk