Pekná, mladá, úspešná. Lucia “Lula” Gachulincová sa po ukončení reality šou Farma 8 nestratila a na svojej instagramovej fanpage sa teší obrovskému počtu priaznivcov. Tým nemá najmenší problém v pravidelných intervaloch odpovedať na otázky aj zo súkromia, pričom tentokrát prekvapila odvážnou snímkou.

23-ročná kráska z Považskej Bystrice sa preslávila najmä vďaka turbulentnému vzťahu s farmárskym kolegom Dávidom Buškom, s ktorým dnes už napriek zásnubám netvoria pár. Potom, ako sa dvojica rozišla, mnohí očakávali, že Lula upadne do zabudnutia, avšak opak sa stal pravdou. Brunetka sa dnes teší priazni takmer 60 000 fanúšikov, ktorým neraz odpovedá i na otázky osobného charakteru.

Mladá podnikateľka sa počas víkendu opäť otvorila svojim fanúšikom, kedy im okrem iných zaujímavostí zo súkromia odpovedala i na to, prečo si vlastne necháva zväčšovať pery. “Ľudia väčšinou robia to, čo chcú. Takže som si ich “napichala”, lebo som chcela. Už rok to robím stále,” priznala. Lucia však svoju spoveď povýšila a fanúšikom ukázala i snímku, kde má pery ešte opuchnuté po zákroku, pričom tvrdí, že sú ešte “pekne” napuchnuté. Nuž, názor si utvorte sami.

Lula kedysi

 

Lula dnes

 

Zdroj  : hitky.sk