Letná móda, ktorá oživí aj váš dámsky šatník

Ak váš letný šatník zíva prázdnotou a plánujete ho ešte toto leto rozšíriť novými sviežimi letnými kúskami, poradíme vám, čo v módnych domoch vyberať a ako ktoré oblečenie kombinovať, aby ste vyzerali šik a otáčal sa za vami každý jeden muž.

Dlhé šaty až po zem

Ak také v šatníku nemáte, kúpte si ich v letných výpredajoch. Ak milujete šaty, takéto by vo vašom šatníku nemali chýbať. Odporúčame pásikavé v námorníckom štýle a kvetinové. Tieto vzory letia práve toto leto a inak to nebude ani to nasledujúce. K týmto dlhým šatám si môžete obuť čokoľvek, pokojne aj tenké dámske tenisky.

Dámske kimono

Bude vám pripomínať orient, ale čudovali by ste sa, módne reťazce si ho obľúbili a predávajú sa aj v našich končinách. Kúpte si vzorované kimono (odporúčame opäť kvetované, poprípade s aztéckymi vzormi), ktoré skombinujete s minimalistickými jednofarebnými tielkami a jednoduchými nohavicami. Dámske kimono podčiarkne krásu minimalistického outfitu a v prípade, že vám bude večer zima, zababušíte sa do neho. Ak nenájdete dámske kimono, ktoré by sa vám páčilo, kúpte si nové tuniky pre moletky aj keď nie ste moletka. Oversize dámske oblečenie je IN!

Bavlnené tielka/ vzdušné krátke tričká

Bavlnených tielok a vzdušných tenkých krátkych tričiek nie je nikdy dosť. V šatníku by mali prevládať jednoduché vzory, ale nepohrdnite ani jednofarebnými ľahko kombinovateľnými vrchnými dielmi. Tieto vrchné diely ľahko skombinujete s džínsovými kraťasmi, kulotkami, ale aj klasickými látkovými kraťasmi. Práve takéto outfity sú najpohodlnejšie cez leto. Uvidíte, že nebudete chcieť nosiť nič iné. K tričkám a tielkam si vyberiete moderné náhrdelníky, náramky, náušnice a budete kočka!

Osviežte váš letný šatník novými kúskami, ktoré využijete aj ďalšie letá. Nadčasová móda by mala prevládať aj u vás doma.

Pozri aj:   Príbeh Ivany rozčúlil divákov: “Prečo ju máme ľutovať?“ pýtajú sa!