Lacko, vlastným menom Ladislav Angyal sa stal jedným z účinkujúcich v speváckej súťaži Superstar, pričom ho diváci považovali za príjemné spestrenie. Milým úsmevom a talentom sa dostal do priazne fanúšikov, no teraz sa im otočil chrbtom.

Nádejný spevák zaujal pesničkou z vlastnej tvorby a ťažkým životným osudom. Veľké množstvo Slovákov sa mu rozhodlo pomôcť, vďaka čomu sa vyzbierala krásna suma. Lacko sa tak mohol osamostatniť a naďalej sa venovať hudbe.

Nie je tajomstvom, že sa mu hrnú ponuky na vystúpenia a rozhodne sa nemôže sťažovať. Tentokrát bol pozvaný na benefičný koncert v Dolnom Hričove, kde bolo cieľom pomôcť ľuďom, ktorí sa nachádzajú v rovnakej situácií, v akej bol kedysi on sám. Potvrdil účasť a dokonca jeho meno svietilo aj na plagátoch.

No Angyal sa vôbec neobjavil, aj keď svoju účasť prisľúbil. „Vystupovať mal aj Ladislav Angyal, no vykašľal sa na pomoc a na koncert neprišiel. Viacerí nám povedali, že mu pomohli a prispeli na živobytie, no keď on má niekomu pomáhať, tak sa na nich vykašle. Ladislav sklamal viacerých ľudí,“ nechali sa na sociálnych sieťach počuť nahnevaní organizátori.

Niektorí sa však obávali, či sa nestalo niečo vážne, keď sa neukázal. No to, že je všetko v poriadku potvrdil ešte v ten deň, keď na sociálnej sieti pozýval fanúšikov na inú akciu, za ktorú mal dostať určite finančnú odmenu. Zrejme veľmi rýchlo zabudol, v akej núdzi sa v minulosti nachádzal.

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Prečo by mali ženy prehĺtať spermie? Horká biela tekutina ako elixír!