Zo začiatku bol Lacko Angyal milý, ba priam naivný chlapec, ktorý skúšal šťastie so svojím spevom v šou SuperStar. Dnes je však z neho ostrieľaná celebrita, ktorá začína pôsobiť namysleným dojmom.

 Presne tak sa totiž Lacko prezentoval počas svojho živého vysielania na svojom profile na sociálnej sieti. Kto čakal, že v tomto mediálnom výstupe, ktorý sám deň dopredu zverejnil, bude Lacko milý, plachý a skromný, ostal zrejme v šoku. Z videa sa totiž všetkým prihovoril sebavedomý a jemne drzý spevák. Svedčia o tom jeho slová, ktoré divákom svojho živého vystúpenia adresoval. „Vítam všetkých hejterov aj médiá. Idem priamo na vec. O čom som chcel rozprávať. Je to môj životný príbeh. Nebude to to, čo ste videli v telke. Všetko sme mali. Každý má nejaké starosti a problémy. Ale vždy pri vás niekto stál. Väčšinou kamaráti. Ale ja si myslím, že najčastejšie sú to rodičia,“povedal Lacko vo svojom videu.

Tieto spevákové slová však nie sú to najsmutnejšie, čo z jeho úst vyšlo. Poriadne sa totiž obul aj do vlastnej mamy. „To už viete, že ja s otcom nebývam. Tam sa potvrdil ten alkohol. Dozvedel som sa potom veľa zaujímavých vecí. Teraz už bývam sám, v byte v Komárne, ktorý je v dezolátnom stave. Je to dvojizbový byt. Sám si varíš, sám si perieš, staráš sa sám o seba. Maminu mám rád, ale je veľa vecí, pre ktoré som rád, že s ňou nie som. Celé bývanie riešim s jednou partiou v Komárne. Mamina je čudný charakter. Keď niečo nie je podľa nej, podáva hneď trestné oznámenie na každého. Žiadnou povahou sa ale nedá vysvetliť to, že sa o syna nestará,“ prezradil Lacko na záver.

zdroj:pluska.sk

Pozri aj:   KONEČNE SA DOČKALA? Barbora Balúchová vyzerala v svadobných šatách nádherne!