Kvetka Horváthová (41) patrí napriek tomu, že moderovala drsnú Farmu, k jemným ženám. Aj ona sa však občas odviaže a ukáže sa fanúšikom tak, ako ju doposiaľ nevideli. Pozrite na tú zmenu!

Kvetka patrila k dlhoročným tváram projektu Farma, ktorú moderovala celých deväť sérii. Po jej nečakanom odchode a výmene za komičku Evelyn ostala sklamaná nielen ona, ale aj mnohí diváci. Kvetka si však zo situácie ťažkú hlavu nerobí a ako prezradila, na Farmu nezanevrela a občas si ju dokonca pozrie.

Prezradila tiež, že rozmýšľala nad svojou budúcnosťou a prekvapila povolaním, ktorým by sa chcela časom živiť. Okrem výmeny postu moderátorky za nový džob ale krátko po Farme šokovala aj zmenou imidžu, keď sa ukázala s ružovými vlasmi, hoci išlo iba o parochňu. Rovnako sa rozhodla prekvapiť fanúšikov aj počas tohtoročného Halloweenu.

Pred pár hodinami totiž zverejnila na svojom profile nádhernú fotku, kde sa nechala profesionálne nalíčiť, pričom skvelý make-up zaklincovala korunka na hlave. Hoci nejde o žiadnu masky princeznej, Kvetke aj táto strašidelná podobizeň mimoriadne pristane. Čo poviete?

zdroj:hitky.sk