Mladá žena minula takmer 200-tisíc libier na plastické operácie, aby vyzerala ako karikatúra, ktorú si nakreslila na dovolenke.
 V televíznej relácii This Morning sa Krystina Butel (32) z Yorkshire sa rozhodla radikálne upraviť svoj zovňajšok na základe karikatúry, ktorú si pred 18 rokmi nakreslila na dovolenke na Ibize. Už ako 17-ročná podstúpila plastickú operáciu pŕs a odvtedy len na svoje prednosti minula ďalších 23-tisíc libier.

Okrem toho sa rozhodla pre dokonale upravenú vagínu a bradavky vytetované do tvaru srdiečok. „Najprv som si nafarbila vlasy a začala chodiť do solária,“ priznala.

To bol však len začiatok, keďže podľa portálu Ladbible potom začala priberať a vážila až 150 kilogramov. Rozhodla sa pre radikálne riešenie apodstúpila bandáž žalúdka. Napriek kritike verejnosti sa za seba nehanbí a tvrdí, že šlo o jednoduché vyriešenie problému.

Reakcie ľudí po odvysielaní neboli veľmi pozitívne, väčšina považuje jej kroky za ničenie jej tela, keďže podľa mnohých je príliš neprirodzená a takmer vôbec nehýbe mimickými svalmi. Krystina však už teraz plánuje ďalšiu operáciu pŕs.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Kanada povolila užívanie marihuany na rekreačné účely: Stačí splniť iba 3 podmienky