Česká televízia Prima už nebude nakrúcať ďalšie časti relácie Áno, šéfe!, v ktorej šéfkuchár Zdeněk Pohlreich navštevoval reštaurácie a podroboval ich drsnej kritike.

Relácia sa začala nakrúcať v roku 2008, vysielať sa začala o rok neskôr. Obľúbili si ju aj diváci na Slovensku a z Pohlreicha urobila neprehliadnuteľnú televíznu postavu. Teraz denník Blesk informuje, že obľúbený program končí. ,,Všetko má svoj začiatok, ale aj koniec. A ja si stojím za tým, že v najlepšom sa má prestať. Preto som rád, že mi Prima vyšla v ústrety a na konci sme sa dohodli,“ povedal šéfkuchár známy podrezaným jazykom. ,,Program sa mi bude navždy spájať s niekedy až neuveriteľnými ľudskými príbehmi a osudmi. A na niektoré sa fakt zabudnúť nedá,“ dodal.

Televízia Primia ale s Pohlreichom spoluprácu ukončí. ,,S nadhľadom o ňom hovoríme, že je naším rodinným striebrom a my rozhodne nemáme v úmysle sa oň pripraviť. Len sme vyhoveli Zdeňkovmu prianiu – v najlepšom prestať,“ povedala Blesku televízna hovorkyňa Jana Mrákotová. Dodala, že s kuchárom chystajú nový program, o ktorom budú divákov včas informovať.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Polonahí Rozborilovci: Vilo nečakane priznal, čo musí robiť pre dobro ich vzťahu!