Herečka Kristína Tormová patrí asi medzi najznámejšie mamičky v slovenskom šoubiznise. Môže za to nielen fakt, že o priebehu svojho tehotenstva všetkých detailne informovala prostredníctvom bestselleru Som Mama, ale aj to, že aktuálne hviezdi na televíznych obrazovkách v komediálnej snímke s rovnakým názvom. 

Sympatická ryšavka je známa svojou úprimnosťou a prostorekosťou. Herečka si nezvykne dávať servítku pred ústa a väčšinou svoje názory prezentuje bez akejkoľvek hanby. Zatiaľ čo iní ju môžu za takéto správanie odsudzovať, nájdu sa aj takí, ktorí s ňou v mnohom súhlasia. Tentokrát však hrdá mamička dvojčiat Ely a Matildy poriadne prekvapila, keď sa na sociálnej sieti zdôverila s intímnymi zážitkami počas obdobia gravidity. Hlavná hrdinka seriálu Som Mama opísala veci, o akých väčšina mamičiek radšej pomlčí.

“Vlastne to, že nie som magistra, je veľká škoda, ale aspoň môžem príbalovým letákom hovoriť “krásna literatúra”. Pamätám si, ako som sa počas tehotenstva musela džgať železom, lebo že vraj teda mám v tele príliš veľa ľudí. To bolo ešte v časoch, kedy mi hlava korodovala na ryšavo. A stále ma niekto strašil pôrodom, a že: “fuuuj a ten klystír! To je peklo. To je horšie ako pôrod.” Akože, ženy. Povedzme si úprimne. Ja som teda z pôrodných zážitkov ocenila najmä ten klystír. Ako žena džganá železom som sa konečne…vyprázdnila…nemyslím obsah maternice, myslím obsah čriev. Mám z toho jemnú traumičku z toho tehotenského nekakania. Ja len že už sa dá tehotnieť aj s prírodným hémovým železom a kakaním zároveň. Koniec intímnych informácií,” zverila sa Kristína vo svojom príspevku. Tieto slová, samozrejme, rozvírili diskusiu mamičiek, ktoré si ohľadom tejto témy začali medzi sebou vymieňať vlastné skúsenosti.

zdroj:slovakwoman.sk