Povedali si áno! Zdá sa, že herečka Kristína Farkašová (35) prežíva jedno z najkrajších období vo svojom živote.

V pondelok však všetkých poriadne šokovala, keď sa prostredníctvom sociálnej siete priznala, že sa odhodlala pre závažný krok. Na internete totiž zverejnila fotografiu s partnerom Petrom Tormom (36), kde sa dvojica pochválila, že sa vzali. Podľa informácií Nového Času sa sobáš aj hostina konali v Tatrách.

Farkašová v súčasnosti žiari po boku partnera Petra, s ktorým sa dala dokopy vlani v máji. Tmavovlasého sympaťáka dala dokopy s herečkou práca. Ako sme sa totiž dozvedeli, Torma je spolumajiteľom firmy s tričkami, pre ktoré Kristína pod pseudonymom tvorí. Paradoxom je, že jeho partnerom je brat redaktora Jojky Juraja Hajdinu, s ktorým má herečka dvojičky Matildu (5) a Elu (5).

Pani Tormová

Brunetka po rozchode s Hajdinom nezaháľala a voľný čas venovala Petrovi, s ktorým sa už po pol roku verejne ukazovala. Jej nový objav sa rýchlo skamarátil aj s dievčatkami. Dôkazom sú aj fotografie, ktoré Torma zverejňoval na svojom internetovom profile, kde sa chválil útržkami zo života s herečkou a jej malými princeznami. Uplynulý víkend sa dvojica odhodlala k vážnemu kroku, keď oficiálne spojili svoje životy. „Radostne vám, moji milí, oznamujem, že som šťastná pani Tormová. Pán Torma je tiež šťastný,“ napísala na sociálnej sieti čerstvá mladomanželka.

Nový Čas sa na Farkašovú obrátil s otázkami, no tá nechcela povedať nič. „K súkromným veciam sa nevyjadrujem,“ odpísala Kristína. Nám sa však podarilo zistiť niečo viac. „Svadba bola v nedeľu v Tatrách,“ prezradil nám zdroj z okolia herečky s tým, že zábava sa mala konať na chate.

Rozvod a ťažký rozchod

Nie je teda pochýb, že Kristína ide v zaužívaných šľapajach. Aj v prípade jej prvého sobáša, keď si v auguste 2009 brala kolegu Kamila Mikulčíka, išlo o tajný obrad len v kruhu najbližších. Manželstvo však dvojici dlho nevydržalo a už rok a pol nato sa rozviedli. Herečka sa potom zahľadela do jojkárskeho spravodajcu Juraja Hajdinu, s ktorým má dvojičky. Ani tento vzťah jej však nevyšiel a v zime 2016 sa prevalilo, že partneri sú od seba. Potom sa Farkašová začala objavovať po boku Petra a či je pre ňu číslo 3 konečne tým šťastným, ukáže čas.

MÁ ZA SEBOU DVE LÁSKY

Svadba č. 1 – Kamil Mikulčík (40), 2009 – 2011

Druhý vzťah – Juraj Hajdin (41), 2011- 2016

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Deákova tanečnica z Let's Dance išla celkom donaha: Dráždivý záber len pre odvážnych!