Pred pár dňami šokovala fanúšikov speváckeho páriku správa, že na Knechtovú (38) mala slovne útočiť mama mladého Borkovca (19), pričom nechýbali ani vulgárne nadávky. Po incidente konečne prehovorila aj samotná Katka a jej slová sú poriadne nečakané…

Fanúšikov speváčky šokovala správa o tom, že jej láske s mladučkým exsuperstaristom bráni Petrova ustarostená mama Jana. Tá sa mala na Knechtovej poriadne vyvŕšiť a nechýbali ani vulgárne SMS plné oplzlých rečí. Pani Jane sa očividne vzťah jej adoptívneho syna s o 19 rokov staršou ženou vôbec nepáčil a mienila ju svojimi správami odradiť od pokračovania v romániku.

To sa jej však nepodarilo, a hoci dala prednedávnom Katka mladému spevákovi kopačky, ten sa vytrvalo snažil ich vzťah obnoviť, pričom bol úspešný. Pred pár dňami totiž zavítal na východné Slovensko, kde si to namieril rovno do bytu jednej z najúspešnejších speváčok v našom šoubiznise. Za dverami Katkinho bytu nebola núdza o nežnosti a popri varení či upratovaní si zaľúbenci vymieňali aj sladké bozky.

Bývalá porotkyňa SuperStar sa ale konečne rozhodla prehovoriť a pre český portál Extra prezradila, ako vníma svoju “svokru” a jej nedávne útočné SMS na svoju adresu: “Už jej to nemám za zlé, proste teraz čakám, kým ju to prejde. Je to v pohode, nelámem si s tým hlavu a pani Jane som dávno odpustila,” odkazuje Katka. Ktovie, ako na tieto slová zareaguje rozzúrená mama Petra, ktorá sa so vzťahom odmieta zmieriť.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Meno druhého kouča Hlasu ODHALENÉ: Ku Vojtovi pribudne táto SPEVÁČKA!