Katka Knechtová (38) je momentálne šťastím bez seba a za všetko môže tá najkrajšia vec, ktorá sa môže žene prihodiť. Na ceste je totiž bábätko, ktoré si už čoskoro privinie na rukách.

Katka Knechtová sa už nevie dočkať na príchod nového bábätka! Potom, čo sa jej podarilo udobriť s mladým priateľom Petrom Borkovcom a ignorovať hnev jeho mamy, ktorá jej posielala spŕšky vulgárnych SMS, má speváčka ďalší dôvod na radosť. Do rodiny im totiž čoskoro pribudne malé bábätko, pričom informáciu zverejnila Katka aj na svojom profile.

Aj keď sa mnohí fanúšikovia zrejme potešili, že rodičmi budú samotná Katka s Petrom, tí si na to svoje musia ešte chvíľku počkať. Mamičkou sa totiž tentokrát stane speváčkina sestra, no porotkyňa SuperStar bude hrdou krstnou mamou: “Áno, vyzeráme ako lesbický pár, ktorý čaká dieťa, ale v podstate aj ja som v očakávaní s jednou z najdôležitejších žien v mojom živote. Budem mama! Krstná mama!” teší sa.

Hoci by sa možno Knechtová vo svojom veku nebránila ani vlastnému dieťatku, s jej mladučkým partnerom to môže byť problém. Aj Borkovec si uvedomuje, že na otcovstvo je ešte sám príliš mladý a priznal, že sa na túto zodpovednú rolu ešte necíti: “O dieťati nemôže byť ani reč, to je úplná sr*čka. Nemám ani maturitu. Určite by som nemohol byť rodič,” namieta. Ako sa napokon vzťah s o 19 rokov staršou speváčkou vyvinie, sa ukáže až časom.

zdroj : hitky.sk