Zdá sa, že ich láske odzvonilo! Len nedávno sa podarilo Novému Času zistiť, že moderátorka Adriana Kmotríková (47) je opäť zamilovaná.

Jej vyvoleným sa stal stavbár zo Záhoria Jozef (36), s ktorým blondínka tvorila pár od septembra minulého roka. Napriek tomu, že dvojica pôsobila šťastne a zdalo sa, že jojkárka je po dlhých rokoch opäť konečne šťastná a spokojná, tak všetko nasvedčuje tomu, že idylke je koniec. Podľa informácií Nového Času by totiž malo byť miesto po Kmotríkovej boku opäť voľné.

Jedna z hlavných tváríspravodajstva televízie Joj Adriana Kmotríková si toho v živote preskákala viac ako dosť. Prekonala dve onkologické ochorenia a ani na poli lásky sa jej veľmi nedarilo. Nový Čas však v marci tohto roku informoval o tom, že blondínka je po dlhej dobe až po uši zamilovaná, keď sa ju nášmu fotografovi podarilo zachytiť v spoločnosti nového priateľa Jozefa. Adriana často navštevovala jeho byt v Malackách a rovnako on prespával v jej luxusnom dome v Bratislave, o čom svedčia aj fotografie Nového Času.

O jedenásť rokov mladší milenec teda znova vykúzlil na Adrianinej tvári úsmev a zdalo sa, že našla muža svojich snov. „Áno, je to pravda, že mám priateľa. Po dlhých rokoch som stretla muža, ktorý ma má rád a ktorý mi pomáha. Je to veľmi dobrý človek, ktorého si vážim,“ ospevovala svojho partnera Kmotríková. Podľa najnovších informácií však tejto rozprávke odzvonilo a zdá sa, že, je opäť sama. „Adriana a Jozef sú už niekoľko týždňov od seba a netvoria viac pár,“ prezradil nám zdroj z ich okolia. Dôkazom toho môžu byť aj fotografie Nového Času, kde Jozef vychádza z domu so svojou exmanželkou a synom.

Na prvý pohľad je teda zrejmé, že Kmotríkovej milenec má s bývalou partnerkou stále dobrý vzťah a nie je vylúčené, že práve to sa mohlo stať pre moderátorku a jej novú známosť osudným. Nový Čas sa s otázkami obrátil aj na Adrianu a Jozefa, no ani jeden do uzávierky neodpovedal.

Po uši zamilovaná

Ešte pred pár mesiacmi pritom Adriana žiarila spokojnosťou a bolo zrejmé, že je šťastná. Vrásky na čele jej pritom nerobil ani fakt, že v čase, keď sa do Jozefa zahľadela, tak ten bol stále ženatý. Aby toho nebolo málo, tak sa pošuškávalo, že za rozpadom jeho manželstva, z ktorého má dvoch synov, stojí blondínka. Tá však tieto informácie poprela. „Mrzia ma informácie o tom, že stojím za rozpadom jeho manželstva. Pokiaľ viem, jeho pani podala žiadosť o rozvod v apríli, pričom ja som sa s Jozefom zoznámila až v septembri, teda o niekoľko mesiacov neskôr, už počas rozbehnutého rozvodového procesu,“ vysvetlila pred časom Kmotríková a dodala: „Nie som bezcharakterná žena, ktorá by si svoje šťastie stavala na nešťastí niekoho iného,“ uzavrela.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Knechtovej odvážny záber z dovolenky: Žiadny mejkap a... fuu, to fakt je hore bez?