Kim Kardashian, ktorá pochádza snáď z najpopulárnejšej rodiny 21. storočia, je síce televíznou a instagramovou osobnosťou, no stále je predovšetkým matkou troch detí. Napriek tomu, že krásku s havraními vlasmi obdivujú milióny žien po celom svete, zdá sa, že na päty jej šliape 5-ročná dcérka North West!

Dievčatko, ktoré od narodenia sleduje celý svet, si pomaly, ale isto nachádza svoje miesto v módnom biznise. Áno, aj keď to znie akokoľvek zvláštne, dcéra Kim a Kanye Westovcov sa stáva ikonou detského štýlu, veď aj jej tety Kendall a Kylie Jenner odštartovali svoju kariéru už v útlom veku. Stačí si pripomenúť, že Kendall je momentálne najlepšie platenou modelkou sveta, pričom Kylie vlastní vo svojich 20. rokoch superúspešnú kozmetickú značku Kylie Cosmetics.

Je tomu len zopár dní, čo bola najstaršia dcérka Kim Kardashian videná v uliciach v ružovom komplete, pričom krásna tvár dievčatka, ktoré výrazne vyrástlo, spolu s outfitom obleteli celý svet. Nuž, Kimbo bude mať zjavne veľkú “konkurenciu” vo svojich vlastných deťoch, veď malá je skutočne prekrásna! 🙂

zdroj : manmagazin.sk