Nová vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan, patrí oficiálne do kráľovskej rodiny len necelé dva mesiace. Za ten krátky čas si však stihla s kráľovnou  Alžbetou II. vybudovať vzťah, o ktorom môže Kate iba snívať.

Meghan Markle sa od svadby dostalo pocty, na ktorú musela Kate čakať necelý rok. Iba zopár dní po svadbe už robila doprovod kráľovnej Alžbete II. na ceste do Cheshiru. Dvojica spolu dokonca cestovala cez noc špeciálnym kráľovským vlakom, ktorým môžu cestovať iba tí najstarší a najúctivejší členovia kráľovskej rodiny. Jeho vypravenie je totiž finančne náročné a používa sa hlavne na dlhé trasy. Princ William a Kate týmto vlakom napríklad ešte necestovali.

Život Meghan sa po svadbe zmenil od základov a nová vojvodkyňa si musí zvykať na kráľovské pravidlá a etiku. Zopár prešľapov už nová členka rodiny síce spravila, no niektorí ľudia ju majú o to radšej a k srdcu im prirástla viac ako Kate, manželka princa Williama.

Jej fanúšikovia začínajú po novom špekulovať, či nedostala špeciálne privilégiá. Nový miláčik národa sa totiž na slávnostnej prehliadke pri 100. výročí kráľovského letectva RAF objavil na balkóne priamo vedľa kráľovnej Alžbety II. Je to ďalší prešľap alebo snáď nové pravidlo?

Celú situáciu vysvetlil pre Blesk.cz expert na kráľovské rodiny, Jindřich Forejt. Ten tvrdí, že na balkón sa dá dostať troma presklenými dverami.„Ako prvé sa otvárajú tie, cez ktoré vchádza kráľovná ako prvá. Potom sa otvárajú bočné dvere, cez ktoré vchádza širšia kráľovská rodina. Ak sa lepšie pozriete, princ William a Meghan stoja až v druhom rade, za Williamom a Kate,“ objasnil Forejt.

Zdroj : pluska.sk

 

Pozri aj:   Fitnesák Šmahel má pre vás rady nad zlato: Nedarí sa vám zhodiť? TOTO sú najväčšie chyby, ktoré robíte pri chudnutí!