Karin Dvořáková sa pred pár dňami stala terčom internetových posmeškov, v ktorých blondínku z Bystrice dokonca prirovnali k rozprávkovej Marfuške. Farmárka sa rozhodla ostro zareagovať a vysvetlila dôvod, pre ktorý má občas spuchnutú tvár.

Karin si na Farme zakladá na svojom upravenom zovňajšku a jej deň nemôže začať inak ako s líčidlami a zrkadielkom v ruke. Aj napriek make-upu ale občas pôsobí opuchnutejšie a zrejme aj z tohto dôvodu sa stala terčom posmeškov, kde ju dokonca prirovnávajú k rozprávkovej Marfuške z Mrázika.

Po týchto posmeškoch sa ale rozhodla ostro zareagovať a svojim fanúšikom na sociálnej sieti vysvetlila, čo je dôvodom jej zmeneného výzoru: “HaHa, pobavili sme sa ;o), ale k veci.. boli dni, kedy mi strava na farme veľmi škodila, (bola som spuchnutá, boli situácie, kedy som plakala v kŕčoch, bolestiach brucha..) to boli dni, kedy sa na mňa naozaj nedalo skoro pozerať 😢 ale! Ďakujem všetkým 😘 aj tým, čo ma zdieľajú a majú potrebu zosmiešňovať ❤️🙏 vďaka vám som všade,” odkazuje Karin.

Kráska z Bystrice, ktorej nedávno mama vyčistila žalúdok, tak potvrdila, ako aj viaceré farmárky pred ňou, že strava na Farme nie je žiadny päťhviezdičkový hotel a žene na kráse rozhodne nepridáva. Na zavodnenie, priberanie a nafukovanie sa už pritom v minulosti sťažovali aj Twiinsky, Jana Hrmová či Eva Zelníková.

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Kompletná zostava koučov v Hlase Československa ODHALENÁ!