Newyorská hviezda Jennifer Lopez, ktorá je na svetovej hudobnej, ale aj hereckej scéne už viac ako 20 rokov, vyrazila všetkým svojim fanúšikom dych. Nestarnúca umelkyňa totiž zverejnila snímky, na ktorých by ste jej vek rozhodne netipovali!

49-ročná Američanka Jennifer Lopez, známa aj ako J.Lo, pôsobí na svetovej scéne od roku 1991, kedy sa začala objavovať ako tanečnica, neskôr herečka a speváčka. Aj keď latino kráska nikdy nevyzerala ako šedá myška, práve u nej platí, že zreje ako kvalitné víno.

Jennifer sa totiž aj tesne pred päťdesiatkou môže pochváliť doslova ukážkovou postavou a luxusne pôsobiacim mladistvým vzhľadom, ktorý jej závidia i o polovicu mladšie ženy. Na sociálnej sieti Instagram tentokrát zverejnila snímky z decembra 2018, ktoré pre magazín InStyle nafotil fotograf Anthony Maule a Jenn na nich pôsobí doslova neuveriteľne.

Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať a komentáre “nereálne”, “neuveriteľné” či “oh, môj Bože” zaplnili speváčkin profil. A nám neostáva iné než sa k nim pridať, JLo totiž pôsobí nielen na svoj vek skutočne očarujúco. Povedali by ste, že jej ťahá už 50?

zdroj : hitky.sk