Nerozlučné duo Peter Harezník a Táňa Brunayová sa opäť postarali na Farme o poriadny trapas. Tentokrát ich mal nachytať Martin Šmahel, ktorý sa nezdržal a na kamery prezradil, čo sa v noci dialo…

 Dvojica Peter a Táňa sa už svojím “taktizovaním” postarali o trápne chvíle nejednému farmárovi. O ich bozkávaní si myslí svoje Dominik, a rovnako aj Karin. Neskôr sa k jednoznačným názorom pridal aj Juraj, ktorý ostal znechutený z toho, ako sa nad dvojicou natriasal v noci spacák.

Svoju zvláštnu skúsenosť s divokou Táňou má už aj Martin Šmahel, na ktorého sa počas jedného večera pri pohárikoch doslova vrhla a nechýbala ani jej ruka vo fitnessákovom rozkroku. Tentokrát sa ale svalnáč stal priamym svedkom nočných zvukov v posteli a podľa vlastných slov mu nepomohli ani štuple v ušiach: “Pre mňa je trochu cudzie byť v miestnosti so siedmimi-ôsmimi ľuďmi, kde sú postele nasekané vedľa seba, zakryť sa dekou a zvuky, ktoré vychádzajú spod paplóna, sú nepomýliteľné s ničím. A ja sa cítim veľmi nepríjemne, pretože tam spíme viacerí, každý sa budí na rôzne veci a ja sa budím veľmi často napriek tomu, že mám štuple v ušiach. A pri týchto veciach mi strieľajú z uší,” prezrádza.

O tom, čo sa dialo pod dekou, nemá Šmahel najmenších pochýb a za všetko hovoria aj nočné zábery. Martin ale pred kamerami pobúrene dodáva aj to, že Peter s Táňou by mali brať väčší ohľad aj na ostatných na Farme: “Myslím si, že by si to mali nechať na potom alebo na chvíle, keď sú sami. Ja proti ich vzťahu nič nemám, len mi je smiešne, že to skrývajú. To nie sú trstinovci, ale trtinovci,” neodpustil si posmešnú poznámku. Žeby medzi Petrom a Táňou išlo naozaj len o taktiku a scenár?Celé video si pozriete >>> TU <<<.

zdroj:hitky.sk