Iva a Marián spôsobili svojím vekovým rozdielom, ako aj spôsobom života, v Zámene manželiek poriadnu smršť a divoké odozvy zo strany divákov. Dvojica, ktorá vyvoláva rozporuplné vášne, je rodičmi dvoch dcérok, pričom majú o jednu z nich veľký strach, a tak sa rozhodli požiadať o pomoc ľudí.

18-ročná Ivana spoločne so svojím partnerom Mariánom, ktorý je od nej o 28 rokov starší, vychováva Dominiku a Anetku, pričom druhá dcérka sa im narodila iba pred troma mesiacmi. Pozornosť je však v týchto chvíľach venovaná práve 3-ročnej Dominike, ktorej lekári diagnostikovali vývojové problémy.

Dvojnásobná mamička si všimla, že jej malá princezná je omnoho menšia v porovnaní so svojimi rovesníkmi. Stanovila sa diagnóza, pričom má dievčatko podstúpiť náročnú hormonálnu liečbu. „Ja som súhlasila, Marián nie. Ale keď nám lekári povedali, že keď bude mať Dominika päť rokov, bude mať maximálne 110 centimetrov, nakoniec súhlasil. Bojím sa,“ priznala Ivana pre extra.cz.

Bývalej hviezde z reality šou Zámena manželiek však zdravotný stav jej dcérky nedáva spávať. Rozhodla sa preto poprosiť ľudí o pomoc prostredníctvom sociálnej siete. ,,Malá má dostať v troch rokoch na skúšku rastový hormón. Ona je hrozne malá. Nemôže nám niekto poradiť?“ zúfalo sa pýta mladá mamička.

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Juraj je po Farme v PROBLÉMOCH: Toto má na svedomí účinkovanie v TV!