PREŠOV – Obrovské nešťastie sa stalo v pondelok neskoro večer na jednom z prešovských internátov. Z ôsmeho poschodia vypadla krásna študentka Irina z Ukrajiny. Podľa našich informácií mala v minulosti samovražedné sklony.

Krásna Irina z ukrajinského mesta Ivano-Frankivsk na juhozápade krajiny by v septembri oslávila 19 rokov. Študovala v prvom ročníku na Fakulte výrobných technológií so sídlom v Prešove Technickej univerzity v Košiciach.

Nevedno, čo sa v osudný večer stalo, no Irina vypadla z 8. poschodia internátu na Budovateľskej ulici číslo 13 v Prešove.  „Včera (28.5.2018) vo večerných hodinách došlo za doposiaľ bližšie nezistených okolností k pádu 18-ročného dievčaťa z balkóna 8. poschodia vysokoškolského internátu na Budovateľskej ulici v Prešove,“ potvrdil hovorca prešovských policajtov Daniel Džobanik.

Nešťastie sa stalo v pondelok krátko pred pol desiatou večer, na mieste boli všetky záchranné zložky. Obhliadajúci lekár už mohol skonštatovať len smrť. Podľa našich informácií sa mala Irina v osudný večer pohádať s priateľom. Zatiaľ nevedno, či za obrovskou tragédiou stála práve hádka. Dievčina mala mať podľa niektorých známych v minulosti samovražedné sklony. Prípadné požitie alkoholu určí až pitva nebohej.

Polícia sa prípadom zaoberá a zisťuje okolnosti, za akých k nešťastiu došlo.  „Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a preveruje všetky okolnosti, ktoré nešťastiu predchádzali,“ uzavrel policajný hovorca.

zdroj:topky.sk

Pozri aj:   Slovenskí policajti vyslobodili z rozhorúčeného auta ĎALŠIE malé dieťa: Rodičia, zobuďte sa!