Exmoderátorka televízie Markíza a poslankyňa Martina Šimkovičová (43) sa po 13-ročnom manželstve rozvádza. No už teraz je zrejmé, že súdne naťahovačky nebudú mať konca a na povrch vyplávali ďalšie skutočnosti, ktoré manželov ešte viac rozhádali.

Prvé stretnutie manželov na súde bolo plné búrlivých emócií, keďže Šimkovičová chce obe deti do vlastnej opatery. S tým však nesúhlasí manžel Igor, ktorý žiada striedavú starostlivosť. Aj napriek tomu, že sa poslankyňa nechcela vyjadrovať k svojmu súkromiu, v týchto dňoch obvinila svojho budúceho exmanžela, že ju dal sledovať. Údajne má dôkazy v podobe fotografií.

Igor Šimkovič však stratil trpezlivosť a kým dodnes mlčal, rozhodol sa, že prezradí, čo ho nakoniec nakoplo k rozvodu. Údajne mala byť pre neho poslednou bodkou manželkin milenec. Manželská kríza totiž trvala tri roky a zvrat nastal, keď sa podnikateľ rozhodol, že on bude doma ten, čo nosí nohavice. ,,Celý život som sa prispôsoboval manželke a rodine, tak som si povedal dosť, začal som robiť veci, ktoré sa jej nepáčili, chodil som domov, kedy som chcel, neboli programy podľa nej a vtedy začali nezhody,“ prezradil manžel bývalej markizáčky pre vipstory.sk.

Najväčší problém mal však nastať, keď sa objavil Boris Kollár, predseda strany Sme rodina, a prehováral blondínku, aby vstúpila do politiky. Následne mala Martina chodiť na nočné výjazdy, kde mala spoločne s Kollárom dohadovať stratégiu pri volebnej kampani. ,,No a keď som zistil, že má aj milenca, vtedy pretiekla tá posledná kvapka a dva týždne nato som podal žiadosť o rozvod,“ dodal na záver.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Ďalšia rana pre košickú podnikateľku: Nora Kabrheľová prišla o svoju lásku