PRAHA – V kinosále pražskej Lucerny sa konala premiéra česko-slovenskej rozprávky Keď draka bolí hlava, a to pod taktovkou známeho slovenského režiséra Dušana Rapoša (65). On sa podpísal aj pod úspešný muzikál Fontána pre Zuzanu, kde už pred vyše tridsiatimi rokmi hviezdila jeho manželka, česká herečka Eva Vejmělková (49). Ukázala sa aj na premietaní novinky a pochválila sa poriadnymi melónmi!

Dušan Rapoš patrí medzi skvelých slovenských režisérov, ktorý permanentne spája českú a slovenskú hereckú scénu vo svojich snímkach. Takýmto krokom bola aj nová rozprávka Keď draka bolí hlava, v ktorej si zahral Karel Gott, Kateřina Brožová, Zuzana Mauréry, Ján Koleník, dcéry božského Káju a mnoho ďalších zvučných mien.

Nedávno mala rozprávka svoju slávnostnú českú premiéru v pražskej Lucerne. Podporiť svojho manžela prišla aj Eva Vejmělková, ktorú Rapoš obsadil aj v legendárnej Fontáne pre Zuzanu. Po tridsiatich troch rokoch od hrania úlohy, ktorá ju zapísala do pamäte Slovákov a Čechov, vyzerá stále veľmi dobre.

Napriek tomu, že budúci rok oslávi okrúhlu polstoročnicu, vyzerá chic a svojho manžela doprevádzala a reprezentovala ako sa patrí. Prírodu však neoklame a roky jej postupne pridávajú vrásky. Blondínka však napriek vyššiemu veku neváhala ukázať svoj dekolt. A rozhodne mala čo ukázať. Jej natlačené prsia v saku museli upútať pozornosť nejedného z prítomných.

zdroj : topky.sk