Kým Kali odíde do hudobného dôchodku, ktorý už niekoľkokrát avizoval, snaží sa fanúšikom čo najviac robiť radosť a tvoriť novú hudbu. Po nedávnychspoluprácach s IMT Smile a českým raperom Jay Dieselom sa spojil s legendou slovenského hip-hopu Čis T-im. Ich novinka Uvoľni sa vás totálne dostane!

Potetovaný modroočko má za sebou veľký deň. “Takže ďalší dátum, na ktorý nezabudnem🙏🏽 4.11.2018,” píše raper na svojom Instagrame. Včera totiž vyšiel Kaliho nový album Dovi Dopo, na ktorom môžeme nájsť známe hity, ako Som rádTaká táNejsom ten pravý či song s rovnomenným názvom. Okrem nich však aj horúcu novinku Uvoľni sa.

Na poslednej menovanej skladbe budúci otecko spolupracoval so svojím kolegom a zároveň kamarátom Čis T-tim, pričom o hudbu sa im postaral Kaliho dvorný producent Peter Pann, ktorý sa nedávno podieľal aj na exoticky znejúcej novinke bývalého farmára Rezu Giviliho. Závan exotiky však v sebe skrýva aj spomínaná novinka Uvoľni sa. O tom, že sa určite stane mega hitom, svedčia samé pozitívne reakcie pod videom na YouTube – klip za pár hodín od zverejnenia nazbieral viac ako 90 tisíc zhliadnutí. Mimochodom, text pesničky by si mali vypočuť minimálne všetci, ktorí sa na Instagrame tak radi chvália svojím “šťastím”.

 

zdroj:manmagazin.sk