Futbalové zážitky, na ktoré nebudete chcieť nikdy zabudnúť

Každý malý chlapec mal už od útleho detstva nejaký futbalový vzor. Väčšinou to bol niekto zo zahraničia – zahraničného klubu, ktorého nemal možnosť stretnúť.

Ak ale uvažujete nad tým, že si splníte sen a uvidíte zápas hviezd na vlastné oči, prezradíme vám, čo vás čaká. Uvidíte, že s rezerváciou termínu začnete hneď po prečítaní tohto článku.

Atmosféra, ktorú nikdy nezažijete

Ak ste už niekedy boli na zápase na Slovensku, určite ste si uvedomili, že atmosféru, ktorú by ste zažili v zahraničí, na slovenskom futbale nikdy nezažijete. Ak pôjdete na dôležitý zápas FC Barcelony, čaká vás krásny štadión Nou Camp. Očarí vás nielen burácajúci dav pri každej vyloženej šanci, ale aj celková mentalita ľudí. A to ani nehovoríme o hviezdach, ktoré na trávniku predvádzajú svoje umenie. Ak chcete zažiť pravú futbalovú atmosféru, musíte vycestovať za hranice našej republiky.

Juve? Teraz sa to oplatí!

Ak sledujete zápasy Juventusu, určite si ich teraz nenecháte ujsť aj kvôli Cristianovi Ronaldovi, ktorý prestúpil do tohto tímu len prednedávnom. „Stará dáma“ bude chcieť vyhrať titul v talianskej lige a tentokrát stavili na eso menom Ronaldo.

Futbaltour, ktorý sprostredkováva zápasy aj pre slovenských futbalových fanúšikov, má v ponuke aj zápasy tohto talianskeho tímu. Ak chcete vidieť kvalitný taliansky futbal, navštívte Turín.

Ubytovanie, letenky, prehliadka mesta

Ak si vyberiete zájazd z ponuky tohto sprostredkovateľa, nemusíte riešiť letenky, ubytovanie a v cene máte aj služby delegáta. Okrem kvalitného zápasu si vychutnáte atmosféru daného mesta, kde si môžete kúpiť zaujímavé suveníry, pokojne aj najvoňavejší tabak do vodnej fajky.

Zažite neopakovateľnú atmosféru, na ktorú nikdy nebudete chcieť zabudnúť a vďaka fotografiám a videám zachyteným vlastným smartfónom ani nezabudnete.