Srdce krásnej speváčky Moniky Bagárovej si získal MMA zápasník Makhmud Muradov. Minulosť tohto mladíka však nie je úplne nevinná. České médiá odhalili, že si to Makhmud robil pred kamerou!

Makhmud Muradov natočil pred šiestimi rokmi video pre dospelých. V ňom sa pre potešenie homose*uálov vyzliekol a následne uspokojoval. Speváčka to však príliš neprežíva. Podľa nej mohol každý urobiť v živote niečo, čo ho neskôr mrzí. Okrem toho Monika pozná detaily z jeho minulosti a vie, aké to mal ťažké, aspoň toľko prezradila pre extra.cz. A keďže ho v tom čase nepoznala, nemá to podľa nej zmysel riešiť a odmieta ho súdiť.

Dokonca zverejnila na Instagrame ich spoločnú fotku so slovami: ,,Myslím, že život je jedna veľká skúška a je iba na nás, aký budeme mať k veciam postoj. Ďakujem mojim rodičom, že ma vychovali tak, aby som bola k ľuďom láskavá a dokázala odpúšťať a bola dobrým človekom. Je krásne milovať, byť milovaný a rešpektovať minulosť,” napísala. Vyzerá to teda tak, že je s minulosťou svojho priateľa zmierená. A aj vo svete MMA tento prehrešok už dávno prefrčal a všetci mu to, podľa Moniky, odpustili.

zdroj:manmagazin.sk

Pozri aj:   Najintímnejší záber rapera Kaliho: Z drsného hudobníka milujúci otec!