Známa herečka a speváčka Barbora Švidraňová má už takmer dva týždne to najkrajšie povolanie na svete. Stala sa totiž mamou. Synčeka Gabriela vychováva spoločne so svojím partnerom Francescom. Občas však skutočne zaujímavým spôsobom.

Babyboom v slovenskom šoubiznise akosi neutícha a tak máme medzi našimi celebritami čoraz viac čerstvých mamičiek či oteckov. Najnovšie sa k nim pridala herečka a speváčka Barbora Švidraňová. Tá porodila synčeka Gabriela svojmu partnerovi, hudobníkovi Francescovi a svoje materstvo si od prvého momentu naplno užíva.

Matky v rámci nášho šoubiznisu by sme mohli rozdeliť do dvoch skupín. Na tie, ktoré súkromie svojich detí úzkostlivo strážia dlhé týždne či mesiace a na tie, ktoré nemajú žiadny problém so zverejnením fotografie svojej ratolesti. Prvú kategóriu zastupuje napríklad Nela Pocisková a druhú práve Barbora. A dokonca jej pri tom nechýba ani poriadna dávka humoru. Sympatická ryšavka totiž najnovšie zverejnila fotografiu svojho synčeka, ktorú však „dozdobila“ slnečnými okuliarmi, gestom na rukách a nápisom Rock n roll. Z fotografie je tak jasné, že malého Gabriela majú dvaja hudobníci, ktorí si užívajú život naplno.

Zdroj : Pluska.sk

 

Pozri aj:   Markizák Pršo nedbá na zdravotné problémy: Varovania lekárov neberie vážne