Ešte pred časom to vyzeralo tak, akoby sa po exsuperstaristke Martine Šindlerovej (29) zľahla zem. Brunetka zavesila spevácku kariéru na klinec a poriadne dlhý čas o nej nebolo počuť. Viac ako pred 4 rokmi sa totiž vydala za podnikateľa Kamila, s ktorým má dve deti a odvtedy sa z verejného života stiahla. Čo je s ňou, netušili ani jej niekdajší kamaráti zo šou. No pred pár mesiacmi sa objavila v bratislavskej kaviarni a teraz sme na ňu natrafili zas.

Vtedy ešte mladučká Martina Šindlerová sa do povedomia ľudí dostala vďaka účinkovaniu v speváckej súťaži Slovensko hľadá SuperStar v roku 2004. Získala vtedy druhé miesto, keďže o víťazstvo ju pripravila Katka Koščová. Niekdajšiu červenovlásku si všetci pamätali aj preto, že ju jej otec strážil na každom kroku a nenechal ju ani na chvíľu osamote.

Potom sa dala dokopy s Braňom Záhradníkom, nahrala zopár vlastných piesní, rozišla sa s ním a neskôr stretla svoju životnú lásku, podnikateľa Kamila. Za neho sa aj vydala a spolu vychovávajú dve deti. Presťahovali sa mimo Bratislavy a odvtedy akoby sa vytratila. Z Martiny sa stala mama na plný úväzok, ktorá sa oddane venuje manželovi, deťom a o medializáciu nemá záujem.

 Na klinec zavesila aj spevácku kariéru. Keď sme ešte na začiatku roka pátrali, čo je s ňou, správy o nej nemali ani jej niekdajší dobrí kamaráti. ,,Vôbec sa s nami nekontaktuje. Netušíme, ako sa má,“ povedal nám vtedy jeden z nich. Aj preto, keď sme ju stretli pred pár mesiacmi v jednej z bratislavských kaviarní, išlo skutočne o ojedinelé stretnutie. No zdá sa, že Martina začína opäť vyhľadávať spoločnosť ľudí a ruch veľkomesta.
Fotografovi denníka Plus JEDEN DEŇ sa náhodne podarilo Šindlerovú nafotiť, tentoraz v bratislavskom nákupnom centre, a to s deťmi a priateľmi. Všetci spolu si vychutnávali sobotný obed a následne sa išli prejsť k nábrežiu okolo Dunaja. Od čias súťaže sa však poriadne zmenila. Zoženštela, červené vlasy si dala zosvetliť a z vyzývavej sexice sa stala nenápadná žienka domáca.
Zdroj : Pluska .sk
Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Jasmina Alagič ukázala svojho balkánskeho tatka: To je ale štramák a sympoš!