Meno Jasminy Alagič (28) sa momentálne neskloňuje len v súvislosti so SuperStar, ktorú moderuje. Už pár týždňov sa totiž verejne rozpráva o tom, že po boku Patrika Rytmusa Vrbovského (41) nahradila jeho teraz už ex partnerku Daru Rolins (45). A raper zrejme veľmi dobre vedel, prečo si ju vybral…

Alagič sa dostala do povedomia verejnosti nielen ako moderátorka Fashion TV, ale aj ako finalistka Miss Universe SR 2009. No skutočne známou sa stala až vo chvíli, keď sa s ňou televízie Markíza a Nova dohodli na spolupráci na SuperStar.

A hoci na televíznych obrazovkách divákov príliš neočarila, pri Rytmusovi, ktorý sa včera priznal, že ju miluje, sa jej to podarilo. Stihli spolu už niekoľko tajných stretnutí a dokonca aj romantické raňajky.

Zaujímavý záber sa však nášmu fotografovi podaril aj pred troma rokmi. Jasmína totiž počas jednej akcie všetkým ukázala to, čo skrýva pod oblečením. Vtedy síce ešte nebola príliš známa, no upútať pozornosť sa jej rozhodne podarilo.

Stalo sa tak v lete 2015 na párty riaditeľky módnej televízie Gabiky Drobovej. Súčasťou nóbl večera bola aj prehliadka, na ktorej, samozrejme, nechýbali sexi ženy. A hoci každá jedna modelka zaujala prítomných pánov, Jasmina, ktorá sa vyzliekla do plaviek a neskôr skončila vo vani, potešila mužov azda najviac. Počas zhadzovania oblečenia jej „omylom“ vyskočila bradavka.

Zdroj : Pluska.sk

Pozri aj:   Zuzana Mauéry sa nezdá: Nenápadná herečká bola na Art Film Feste sexi ako nikdy predtým