Martine Schindlerovej (29) sa síce nepodarilo získať titul prvej SuperStar (2004), no v šoubiznise namútila veľa vody. Stránky novín zapĺňala vzťahom s niekdajším členom vedenia STV Braňom Zahradníkom (45), skúšala točiť aj nejaké klipy, no po svadbe s podnikateľom Kamilom sa úplne stiahla z verejného života. S ním sa však teraz rozvádza a neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Brunetka po13 rokoch kývla na vystúpenie v televízii a treba uznať, že vyzerá naozaj dobre.

Schindlerová nie je v našom šoubiznise žiadnou neznámou. Do povedomia verejnosti sa dostala účinkovaním v prvej sérii SuperStar, kde jej víťazstvo ušlo len o vlások. Vo finále ju totiž porazila Katarína Koščová. Po skončení súťaže stihla natočiť klip k pesničke Neutekám (2005), no dieru do sveta v hudobnej brandži nespravila. Keď sa v roku 2008 rozišla s Braňom Zahradníkom, akoby sa po nej zľahla zem.

Medzičasom sa zoznámila s vplyvným podnikateľom Kamilom, s ktorým skončila v lete 2012 pred oltárom. Vtedy už bola v šiestom mesiaci tehotenstva. V októbri v tom istom roku sa jej narodila dcéra Martinka, neskôr porodila syna Kamila. Kariéru nechala bokom. Z niekdajšej hviezdy sa stala mama na plný úväzok a rodina bola pre ňu prioritou.
Idylka sa však skončila a speváčka je v rozvodom konaní.

„Áno, je to pravda. Manželstvo Schindlerovej takmer rok prechádza krízou a dvojica spolu už nebýva v spoločnej domácnosti,“dozvedeli sme sa zhruba pred 2 mesiacmi z dobre informovaného zdroja. O jej živote nemali poňatia dokonca ani jej kolegovia zo speváckej súťaže, s ktorými sa kedysi pravidelne stretávala. Práve s nimi sa po dlhých rokoch opäť zišla na jednom pódiu a dokonca sa vďaka tomu vrátila aj k spevu.

Dôvodom bolo nakrúcanie markizáckej Chart Show, ktorej hosťami budú už dnes večer aj bývalí superstaristi. Okrem Samuela Tomečka, Tomáša Bezdedu, Mira Jaroša, Roba Miklu či Petry Humeňanskej pozvanie prekvapivo prijala aj Martina Schindlerová. Tá sa tak po rokoch opäť predvedie pred kamerami a opráši svoj hudobný talent.
Skupinka spevákov totiž zaspieva v závere relácie ich legendárnu hymnu Kým vieš snívať.

Hoci brunetka prechádza náročnou skúškou života a každá žena prežíva rozvod ťažko, dvojnásobná mamina dozrela do ešte väčšej krásy, ukázala sa s novým imidžom a na tvári jej nebude chýbať jej typický úsmev. „Martina bola veľmi zlatá, milá, priateľská a povedala, že sa má dobre,“dozvedeli sme sa zo zdroja zákulisia Chart Show.

Zdroj : Pluska.sk

Pozri aj:   Rytmus a Jasmina sa zjavne našli: Reper opísal recept na šťastný vzťah, niektorých zaskočí