Herečka Karin Haydu (41) ešte donedávna žiarila šťastím po boku finančníka Rastislava Podhorca (45). Spoločne sa pomerne často ukazovali ruka v ruke na mnohých spoločenských akciách a patrili medzi ukážkové páry. Dvojica sa však nedávno šokujúco rozišla. Brunetka neplače doma do vankúša a najnovšie si vyrazila na žúr sama, bez mužskej spoločnosti.

Po štyroch rokoch prišiel prekvapivý rozchod. Karin Haydu to v láske príliš nevychádza. S finančníkom Rasťom Podhorcom, s ktorým tvorila navonok ukážkový a harmonický pár, jej to napokon nevyšlo a dvojica išla po vzájomnej dohode nedávno definitívne od seba.

Haydu sa z krachu svojej lásky pomerne rýchlo otriasla a minulý týždeň vo štvrtok sa ukázala na párty, ktorú opäť organizoval Jozef Oklamčák. Herečka, ktorá sa na žúroch doteraz vždy objavovala so svojou láskou, tentoraz dorazila sama a musela sa tak zaobísť bez muža. No o chlapskú spoločnosť v ten večer núdza nebola.

„Ako členka zoskupenia Československý lev sa snažím zúčastňovať na všetkých našich podujatiach. Vždy je dobrá nálada a kopa pozitívne naladených ľudí z rôznych oblastí slovenského spoločenského života, či už z kultúry, zo športu, zdravotníctva a podobne. Teraz som si dokonca aj zaspievala s Tomášom Botlóom pieseň, ktorú spievam v komédii v divadle La Komika,“prezradila nám Karin.

Brunetka sa po celý večer výborne zabávala a domov odchádzala v neskorých nočných hodinách. Párty si nedali ujsť ani manželia Janette a Paľo Drapákovci, humorista Oliver Andrásy, Štefan Wimmer či Sisa Lelkes Sklovska. Tá krátko pred polnocou prítomným hosťom zaspievala rómske pesničky bez hudobného sprievodu.

Zdroj : Pluska.sk

Pozri aj:   Vylepšená Knechtová prekvapila: V provokatívnom sexi výstrihu ukázala plné prsia!